ציפוי שיניים – המדריך המלא

ציפוי שיניים – ההיסטוריה של האסתטיקה

ציפוי שיניים הוא טכניקת טיפול שהתפתחה כחלק מתחום הסתימות ונועדה בתחילת הדרך לבצע איטום והשלמה של סדקים ושברים קטנים שנוצרו בשיניים לאורך השנים.

ההתחלה אכן היתה הרבה יותר פרקטית והתחום האסתטי של הציפויים קיבל דחיפה היסטורית דווקא בזכות… הקולנוע.
המעבר מסרטים אילמים, כמו סרטי צ'רלי צ'פלין או "השמן והרזה" שבהם השחקנים לא דיברו, לסרטים עם קול ועם קלוז אפים על השחקן או השחקנית שאומרים שורת מחץ הפך את המראה האסתטי של השיניים לצורך חיוני עבור כוכבי הקולנוע.

אמנם לא כל אחד מאיתנו הוא כוכב הוליוודי, אבל כיום, למראה השיניים שלנו יש השפעה גדולה על המראה שלנו, על היכולת שלנו לחייך ואפילו על הביטחון העצמי שלנו.

מראה שיניים אסתטי משפיע על הצלחה בראיונות עבודה, על יכולת המכירה והשירות שלנו בעבודה פרונטלית מול אנשים ואפילו משפיע על חיי האהבה שלנו מדייטים ועד למראה שלנו מתחת לחופה.

ציפויי שיניים – טיפול מהיר, יעיל וללא כאבים

אם טיפולי שיניים נתפשים לנו הרבה פעמים כטיפול ארוך מייסר וכואב (למרות שמרבית הטיפולים כיום כולל השתלת שיניים במרפאה שלנו כבר אינם כאלו), אז טיפולי הציפוי הם בדיוק ההפך המוחלט מכל מה שחשבנו על רפואת השיניים:

ד"ר לא הרגשתי כלום – ציפוי השיניים הוא טיפול שאינו כואב וכמעט שאינו מורגש.

אני רוצה שיניים בגוון שנהב סיני – ניתן לבצע התאמה מדויקת של הטיפול לדרישות של המטופל ולהשיג התאמת צבע ומבנה של כל שן על פי הציפיות של המטופל ברמת דיוק יוצאת דופן.

ציפוי שיניים – שלבי הטיפול

אנחנו קפדנים מאוד בכל טיפול שיניים אסתטי שמבוצע במרפאה שלנו, כי בסופו של דבר אנחנו יודעים שהחיוך שאיתו תצאו מהמרפאה הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו.
לכן, אנחנו עובדים על פי שיטה סדורה ודקדקנית שמתבטאת בסופו של דבר בתוצאה הסופית של הטיפול:

1. בדיקה ואבחון על ידי רופא השיניים

כשתגיעו אלינו, תפגשו את ד"ר אלי דולב, ראש המרפאה, שיבצע אבחון יסודי של מצב השיניים שלכם, כולל צילום פנורמי במקום ליצירת הדמיה ממוחשבת של מבנה הלסת שלכם. מלבד זאת נבצע מדידות של השיניים ומנשך פה כך שיהיו בידינו כל הנתונים הדרושים כדי שציפוי השיניים שלכם יתאים בדיוק למבנה הפה והחיוך שלכם.

על פי האבחון אנחנו נציג לכם תוכנית טיפולים מקיפה לציפוי השיניים ובמידת הצורך לטיפולי שיניים אסתטיים משלימים.

 

2. הכנת השיניים לטיפול ועבודת מעבדה

במסגרת הטיפול אנחנו נבצע הכנה של השיניים להדבקת הציפוי. זוהי עבודה עדינה שנועדה להכין את שטח השן להדבקה אופטימלית של הציפוי מבלי לפגוע במבנה השן וחשוב יותר, מבלי לפגוע בחלקי השן הפנימיים ובשורש.

חלק מהציפויים מצריכים עבודת מעבדה, אנחנו מעבירים למעבדה את כל הנתונים שנאספו בשלב האבחון כדי לקבל את הציפויים ברמת דיוק גבוהה של גוון ושל עובי שיתאימו במדויק למבנה הפה ולעבודת ההכנה שאנחנו עושים לכל שן.

3. ציפוי השיניים במרפאה

כשהכל מוכן, אנחנו בונים את הציפויים על השיניים. זוהי מלאכת מחשבת של עבודה טכנית מדויקת שמבצע צוות רופאי השיניים שלנו.
ד"ר אלי דולב, ראש המרפאה, שהיה בעברו טכנאי שיניים, משלב את הידע הרפואי והטכני שלו כדי לספק לכם חיוכים ברמת גימור יוצאת דופן.

סוגי הציפויים לשיניים בהם אנו עושים שימוש במרפאה שלנו

אנחנו משתמשים במרפאה במספר סוגי ציפויים לשיניים:

 • ציפוי שיניים למינייט

השימוש בכל אחד מסוגי הציפויים נעשה בהתאמה לצרכים הייחודיים של כל מטופל ובמידת הצורך אנחנו משלבים בין מספר ציפויים כדי להשיג תוצאות אסתטיות מצוינות.

מקרים שבהם משתמשים בציפוי שיניים

רמת הדיוק והיכולות הטכניות שיש לנו במרפאת ד"ר דולב מאפשרים לנו להשתמש בציפויים כפיתרון אסתטי למגוון רחב של בעיות כמו:

 • הבדלי גדלים בין שיניים
 • רווח לא אסתטי בין שיניים
 • הבדלי צבע שנוצרו עם השנים בין שיניים
 • שיניים שבורות או סדוקות
 • כתמים בשיניים כתוצאה משימוש בתרופות, קפה או סיגריות

ציפויים וציפיות

אם יש לך ציפיות אסתטיות גבוהות מהחיוך שלך ואין לך שום רצון להתפשר על התוצאה אנחנו מזמינים אותך להגיע ולמצוא צוות מסור ומקצועי שיבצע עבורך ציפויי שיניים ברמה הגבוהה ביותר.

  נא למלא פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם  רוצה לעבור אבחון?

  מבטיחים שזה לא יכאב

  ברור!

  רוצה להכיר את הצוות?

  סה"כ אנשים טובים

  ברור!
  מרפאת ד"ר אלי דולב

  מזמינה אותך לחזור לחייך

  למידע נוסף או תיאום פגישת ייעוץ

  בדקת כבר איזו השתלת שיניים מתאימה לך?