ציפוי שיניים חרסינה אימאקס

הפתרון לשיניים שבורות או עקומות

מכירים את האנשים האלה שצוחקים בשקט אל תוך כף ידם במקום לצחוק בקול גדול ועם חיוך מלא שיניים? יכול להיות שאותם אנשים עושים זאת לא מתוך איזשהו הרגל של נימוס בריטי אלגנטי, אלא כדי להסתיר פגם אסתטי בשיניים שלהם. הפגמים האסתטיים הללו עשויים לנבוע מסיבות רבות – אולי השיניים הצהיבו, נשברו או התעקמו עם חלוף הזמן – אבל לכל הבעיות האלה יש פתרון אחד פשוט שנקרא ציפוי שיניים חרסינה מסוג אימאקס (Emax).

ציפוי שיניים חרסינה אימאקס נחשב כציפוי מודרני לשיניים, שמצטיין לא רק בהשגת אפקט אסתטי נפלא של חיוך יפה ובעל מראה טבעי אלא גם בחוזק של החומר ממנו עשוי הציפוי. בזכות חוזקו הרב נדרשת שכבה דקה בלבד של הציפוי והשחזת השיניים היא מינימלית מאוד, זאת בניגוד לציפוי פורצלן שהוא עבה יחסית ודורש השחזה רצינית יותר לפני התקנתו.

 

למי מתאים ציפוי שיניים חרסינה?

ציפוי שיניים חרסינה אימאקס יכול לפתור בעיות אסתטיות מגוונות, כגון:

  • הלבנת שיניים כהות או צהובות.
  • תיקון שיניים שבורות או עקומות.
  • סגירת רווחים בין שיניים מרווחות מדי.
  • תיקון חוסר אחידות באורך השיניים.

 

ציפוי שיניים חרסינה אימאקס

תהליך הטיפול

בשלב הראשון רופא השיניים יכין תבנית וישלח אותה למעבדת שיניים כדי ליצור את הציפוי שיורכב על השן. הציפוי יהיה בצבע, באורך, בזווית ובצורה הרצויים על מנת לפתור את הבעיה האסתטית בגללה ניגשתם אל רופא השיניים מלכתחילה. לאחר שהציפוי שהוזמן הגיע מהמעבדה עליכם להגיע שוב למרפאה, אז רופא השיניים יסיר שכבה דקה של אמייל מהשן הבעייתית וידביק עליה את ציפוי החרסינה. החומר הופך להיות חלק בלתי נפרד מהשן וכך אתם מתקדמים עוד צעד אחד אל החיוך המושלם.

אופציה נוספת לתיקון שן שבורה היא באמצעות שימוש בחומר של שרף מרוכב, אותו חומר בו רופאי שיניים משתמשים בשביל מה שמוכר לציבור בתור "סתימה לבנה". החיסרון של טכניקה זו הוא הצורך לתחזק את השרף על מנת לשמור על צבעו, בניגוד לציפוי חרסינה אימאקס שמהווה טיפול עמיד וקבוע לטווח ארוך של שנים קדימה.

חשוב לציין כי על אף שהציפוי עמיד בפני רוב הכתמים, אין זה אומר שאחרי התקנתו אפשר לצרוך בלי הגבלה מאכלים ומשקאות שנחשבים מכתימים. מאכלים ומשקאות מרכזיים שידועים כמכתימים שיניים הם אוכמניות, דובדבנים, קפה ויין אדום. גם עישון ידוע כמקור לכתמים על השיניים. הפרזה בצריכתם של כל אלה שפורטו לעיל עלולה ליצור כתמים על הציפוי החדש בדיוק כמו על שיניים טבעיות וחשוב לשים לב לעניין זה.

לסיכום, אם יש לכם שיניים שבורות, מוכתמות, מרווחות מדי או כאלה שאינן אחידות בגודלן, אין שום סיבה בעולם שתמשיכו לשבת בבית ולפנטז על חיוך לבן ויפה – כי הוא נמצא ממש בהישג ידכם! כל מה שצריך זה להגיע לפגישה או מספר פגישות במרפאה ובסוף התהליך תוכלו גם אתם לחייך חיוך גדול מכל הלב.

 

הינכם מוזמנים ליצור קשר עם מרפאת השיניים של ד"ר אלי דולב לתיאום פגישת ייעוץ בנושא וקביעת מועד לתחילת טיפול.

רוצה לעבור אבחון?

מבטיחים שזה לא יכאב

ברור!

רוצה להכיר את הצוות?

סה"כ אנשים טובים

ברור!

בדקת כבר איזו השתלת שיניים מתאימה לך?