השתלת שיניים באזור רחובות והסביבה

אפשר להפסיק לחפש

כשזקוקים להשתלת שיניים חדשות לא תמיד חושבים עד הסוף על המרחק. פעולה מורכבת כמו השתלת שיניים דורשת נסיעות, זמן התאוששות, נכונות להשלים את התהליך וטיפול במקרים דחופים תוך זמן קצר. לכן בחירה ברופא שיניים שגר קרוב היא גורם קריטי בהצלחת התהליך. וכל זה כמובן בלי להתפשר על טיפול מקצועי בשיטות הכי חדשניות שיש. או בקיצור: הכירו את ד"ר אלי דולב המבצע השתלת שיניים ברחובות והסביבה.

  נא למלא פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם  כמה טוב שבאת הביתה! השתלת שיניים ברחובות והסביבה

  אם אתם מחפשים רופא שיניים, אחד שמכיר את השיטות העדכניות ביותר, לבבי, מקצועי ומלא אנרגיה – תכירו את ד"ר אלי דולב, הבעלים של רשת מרפאות בוטיק להשתלת שיניים ולשיקום הפה שנמצאת ברחובות, נחשב לאחד מהכוכבים הגדולים של תחום רפואת השיניים בישראל.

  כבר מגיל צעיר ד"ר דולב מתבלט ביכולותיו. גילו הצעיר נחשב ליתרון בתחום שכל הזמן משתנה ודורש חשיבה יסודית ורעננה.

  מחקרים רבים הוכיחו כי בעיות שיניים יכולות להיות גורם לשורה של כמו מחלות לב, דם, סוכרת ולכן לעתים כדאי לשקול להיות מטופל אצל רופא שיניים שקרוב לביתכם. גם לגבי הפרוצדורה של השתלת שיניים ישנם לא מעט סיכונים שעלולים להחמיר כתוצאה ממחלות רקע או משתלים שלא נקלטו כראוי ודורשים השתלה מחודשת (על אף שהיתכנות תרחיש כזה נמוכה למדי). במקרה של החזרת שן שנחבלה למקומה, הזמן הופך אפילו לקריטי עוד יותר. ככל שהזמן יהיה קצר יותר (בטווח של שעות) כך הסיכוי לקליטתה של השן ולהחלמתה – גדל. לכן כדאי שהרופא שתבחרו יהיה אחד כזה שאפשר לסמוך עליו.

  לא רק עבור 'רגע הטיפול' יש חשיבות למרחק מהרופא שיניים. גם החזרה הביתה הופכת נוחה יותר, כשלמטופל יש אפשרות להתאושש מתהליך קשה ומורכב כמו השתלת שיניים כשהוא קרוב לביתו. התאוששות כזו הכרחית במיוחד במקרים של השתלת שיניים שהעוברים אותה הם ברובם אנשים מבוגרים שזמן ההחלמה הנדרש להם ארוך יותר מאשר בקרב מטופלים צעירים יותר.

  בנוסף, הקרבה חשובה במיוחד בגלל שטיפול השתלת שיניים כולל סדרה ממושכת של מפגשים. אם אתם מחפשים השתלת שיניים רחוק מהבית, יש סיכוי שתתייאשו מהשלמת התהליך באמצע ולא תסיימו אותו. כך בריאותכם עלולה להיפגע לטווח הרחוק, רק בשל הבחירה השגויה ברופא שיניים רחוק.

  לכן אם אתם גרים באזור ומחפשים השתלת שיניים ברחובות והסביבה, כדאי להביא בחשבון את המרחק כשיקול משמעותי בקבלת ההחלטה. במרפאות של ד"ר דולב נעשה שימוש בטכנולוגיות חדישות אבל בלי לקחת סיכונים מיותרים. יש שיטות השתלה רבות וחדישות, אבל אצל ד"ר דולב נעשה שימוש רק בשיטות שהוכחו בניסוי מדעי.

  מה הופך את שיטת ההשתלה של ד"ר דולב למיוחדת?

  ד"ר דולב משתמש ב'שיטת חמשת השלבים' בהשתלת שיניים. המשמעות היא ששלב 'השתלת שיניים' נעשה בתוך יום אחד בלבד, כאשר גם שלבי ההשתלה השונים קצרים משמעותית מכל השיטות האחרות. שלבים אלה כוללים תכנון של ההשתלה (צילום CT ובניית השתלה וירטואלית), הכנה (ייצור שבלונת השיניים כולל פתחים להחדרת השתלים), ביצוע (החדרת השתלים למקום שתוכנן מראש, לוקח בין 10 דק' לשעה), סיום (הרכבת מערכת כתרים זמנים, על גבי גשר זמני), שיקום (כמה חודשים לאחר קליטת השתלים באופן בריא, אפשר להשתיל עליהם את מערכת הכתרים הקבועה)…וזהו בעצם. קל, מהיר ואלגנטי.

  לצד הטיפולים של השתלת השיניים, המרפאה מעניקה פתרונות מקיפים ומספקת בין השאר: הלבנה ויישור, שחזור, ציפוי שיניים ועוד. מגוון הטיפולים ברחובות והסביבה הופך את המרפאות של ד"ר דולב לאחת הפופולאריות בסביבה. אם גם אתם רוצים ליהנות מיחס אישי של רופא שאוהב את המקצוע שלו וזקוקים להשתלת שיניים ברחובות וראשון לציון, המרפאות של ד"ר דולב היא הכתובת שלכם.

  רוצה לעבור אבחון?

  מבטיחים שזה לא יכאב

  ברור!

  רוצה להכיר את הצוות?

  סה"כ אנשים טובים

  ברור!
  מרפאת ד"ר אלי דולב

  מזמינה אותך לחזור לחייך

  למידע נוסף או תיאום פגישת ייעוץ

  בדקת כבר איזו השתלת שיניים מתאימה לך?