השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד ברחובות

לחזור לחיות טוב.

אנחנו בטח לא צריכים להזכיר לכם שמצב השיניים משפיע על איכות החיים. זה מורגש ברגעים הקטנים של היומיום, כשאתם מתאפקים לחייך או לצחוק, כשאתם מוצאים את עצמכם מכסים את הפה בזמן דיבור וכשאתם נמנעים מאוכל טעים שצריך ללעוס. אנחנו מבינים את זה, באמת, וחשוב לנו שתדעו: המרפאה שלנו יודעת איך לעזור לכם לחזור לשגרת החיים כדי ליהנות מחוויות מצחיקות, שיחות מרתקות וביסים טעימים במיוחד.
בואו נסקור רגע את שיטת השתלת השיניים הישנה.

קורונה
בעבר, השתלת שיניים הייתה מבוצעת בשיטה שארכה מספר חודשים עד שנה וחצי, והיו לה לא מעט חסרונות: פתיחת החניכיים ותפירה המלווה בכאבים ונפיחות, זמני המתנה ארוכים עד קליטת השתלים הדנטליים וסכנת דחיית השתלים.

אנחנו פחות מתחברים לשיטות שמרניות ומחפשים תמיד את הדרך החדשנית, המהירה והבטוחה ביותר להגיע לתוצאות אופטימליות עבור המטופלים שלנו. לכן, אצלנו במרפאה, אנו מבצעים השתלת שיניים ביום אחד במסלול חמשת השלבים.

מה זה מסלול חמשת השלבים? טוב ששאלתם.

מסלול חמשת השלבים להשתלת שיניים

במרפאות ד"ר דולב אנו מבצעים השתלת שיניים ביום אחד במסלול ייעודי שנקרא חמשת השלבים, תוך שימוש בטכנולוגיה חדישה ובטכניקות המתקדמות ביותר בתחום. את החדרת השתלים הדנטליים מבצע כירורג ד"ר דולב ולאחריה מתבצע שיקום הפה.
לפני שאנחנו מבצעים השתלת שיניים ביום אחד, חשוב לנו קודם כל להבין מי המטופל או המטופלת שמולנו, מה הצרכים ומה המגבלות, כדי להתאים לכם את הטיפול באופן אישי ומדויק. רק כך ניצור את התוצאה הבריאה והאסתטית המושלמת עבורכם.

והנה השלבים עצמם של ההשתלה:

 1. תכנון – צילום CT ובניית השתלה וירטואלית

השלב הראשוני כולל צילום CT תלת מימדי במרפאה, באמצעותו רופא השיניים מבצע תכנון ממוחשב של החדרת השתלים. כך אפשר לבחור במדויק את סוג, גודל, זווית ומיקום כל שתל ושתל, בהתאמה ללסת על מרכיבה השונים (גובה, רוחב, צפיפות עצם, עצבים, כלי דם וסינוסים).

 1. הכנה – ייצור שבלונת השתלת השיניים הממוחשבת

מדובר באחד השלבים הקריטיים בתהליך, המתבצע ללא נוכחות של המטופל או המטופלת, בו רופא השיניים מייצר שבלונה מדויקת מותאמת ללסת. שבלונה זו למעשה מכילה פתחים מיוחדים ומדויקים להחדרת השתלים ובכך מיותר הצורך בחיתוך אגרסיבי.

 1. ביצוע – השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ללא כאבים, המבוצעת תוך הנחת השבלונה בעדינות על החניכיים. השתלים מוחדרים דרך הפתחים למקום שתוכנן בקפידה מראש. לאחר שהשתלים נמצאים במקום, השבלונה מוסרת. תהליך ההשתלה עצמו אורך בין עשר דקות לשעה בלבד.

 1. סיום – הרכבת מערכת כתרים זמנית

מיד לאחר החדרת השתלים הדנטליים, ניתן להניח מערכת כתרים זמנית מותאמת לפה, על גבי גשר זמני. גשר זה מחובר לשתלים ואינו ניתן לשליפה והוא זה שמשמש את המטופל או המטופלת עד להרכבת השיניים הקבועות. מדובר במערכת שיניים לכל דבר שאינה מונעת ביצוע פעולות יומיומיות.

 1. שיקום – הרכבת שיניים קבועות בשיפור אסתטי

אחרי מספר חודשים, לאחר קליטת השתלים באופן בריא, ניתן להרכיב את מערכת הכתרים הקבועה אשר הוכנה והותאמה מראש לפה.
מערכת כתרים זו היא שיפור אסתטי משמעותי של השיניים, בנראות טבעית ובנוחות מקסימלית ומתפקדת כמערכת שיניים חדשה לכל דבר.

ו… זהו!

קורונה

אחרי השתלת שיניים ביום אחד במסלול חמשת השלבים אתם חוזרים לשגרה חדשה, משופרת, ולחיים פשוט… טובים יותר. צוות המרפאה שלנו כאן כדי ללוות כל אחד ואחת מכם לפני, תוך כדי ואחרי הטיפול.

רוצה לקבוע פגישת ייעוץ? בכיף. אפשר להשאיר פרטים ממש פה.

  נא למלא פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם או התקשרו 072-3953202  רוצה לעבור אבחון?

  מבטיחים שזה לא יכאב

  ברור!

  רוצה להכיר את הצוות?

  סה"כ אנשים טובים

  ברור!

  בדקת כבר איזו השתלת שיניים מתאימה לך?